REMP Paywall (2.0.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Register
ro: Înscriere

en: Forgot password?
ro: Ai uitat parola?

en: Email address
ro: Adresă email

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Password
ro: Parolă

en: Configuration
ro: Configurație

en: Language code
ro: Codul limbii

en: About
ro: Despre
