REMP Paywall (2.0.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Forgot password?
si: මුරපදය අමතක වූවාද?

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Password
si: මුරපදය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
