REMP Paywall (2.0.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Register
sl: Registracija

en: Forgot password?
sl: Pozabili geslo?

en: Email address
sl: E-naslov

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Password
sl: Geslo

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Log in
sl: Prijava

en: Language code
sl: Koda jezika

en: About
sl: O modulu
