REMP Paywall (2.0.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: About
sq: Informacione
