Render Profiler (1.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Depth
fa: عمق

en: Order
fa: سفارش

en: Contexts
fa: زمینه‌ها
