Render Profiler (1.0.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Depth
fr: Profondeur

en: Order
fr: Ordre

en: Subtype
fr: Sous-type

en: Contexts
fr: Contextes

en: inherited
fr: hérité

en: specified
fr: spécifié

en: Inherited
fr: Hérité
