Render Profiler (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Depth
gl: Profundidade

en: Order
gl: Orde

en: Contexts
gl: Contextos

en: Devel
gl: Desenvolvemento
