Render Profiler (1.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Tags
nl: Labels

en: Depth
nl: Diepte

en: Order
nl: Volgorde

en: Contexts
nl: Contexten

en: specified
nl: gespecificeerd

en: Inherited
nl: Geërfd

en: Display annotations
nl: Toon annotaties
