Render Profiler (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Tags
sk: Značky

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Order
sk: Poradie

en: Contexts
sk: Kontexty
