Render Profiler (1.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Tags
tr: Etiketler

en: Depth
tr: Derinlik

en: Order
tr: Sıralama

en: Contexts
tr: Bağlamlar
