Render Profiler (1.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Tags
vi: Thẻ

en: Depth
vi: Độ sâu

en: Order
vi: Thứ tự

en: Contexts
vi: Ngữ cảnh

en: Inherited
vi: Đã hưởng
