Render Profiler (1.0.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Depth
bo: གཏིང་ཚད

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Contexts
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Devel
bo: གསར་འདོན།
