Render Profiler (1.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Tags
fi: Tagit

en: Depth
fi: Syvyys

en: Order
fi: Järjestys

en: Contexts
fi: Kontekstit

en: Inherited
fi: Peritty
