Render Profiler (1.0.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Tags
hu: Címkék

en: Depth
hu: Mélység

en: Order
hu: Rendelés

en: Subtype
hu: Altípus

en: Contexts
hu: Környezetek

en: Devel
hu: Fejleszt

en: specified
hu: meghatározott
