Render Profiler (1.0.0-alpha3) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Tags
it: Etichette

en: Depth
it: Profondità

en: Order
it: Ordina

en: Subtype
it: Sotto tipo

en: Contexts
it: Contesti
