Render Profiler (1.0.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Tags
uk: Теґи

en: Depth
uk: Глибина

en: Order
uk: Послідовність

en: Subtype
uk: Підтип

en: Contexts
uk: Контексти

en: inherited
uk: успадковані

en: specified
uk: визначене

en: Inherited
uk: Успадковане
