Render Profiler (1.0.0-alpha6) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Type
be: Тып

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Depth
be: Глыбіня

en: Order
be: Парадак

en: Devel
be: Распрацоўка
