Render Profiler (1.0.0-alpha6) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Depth
da: Dybde

en: Order
da: Rækkefølge

en: Subtype
da: Undertype

en: Contexts
da: Kontekster

en: Devel
da: Udvikling

en: specified
da: angivet
