Render Profiler (1.0.0-alpha6) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Tags
es: Etiquetas

en: Depth
es: Profundidad

en: Order
es: Pedido

en: Subtype
es: Subtipo

en: Contexts
es: Contextos

en: Devel
es: Desarrollo

en: specified
es: especificado
