Render Profiler (1.0.0-alpha6) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Type
et: Liik

en: Tags
et: Sildid

en: Depth
et: Sügavus

en: Order
et: Järjestus

en: Contexts
et: Kontekst

en: Devel
et: Arendus
