Render Profiler (1.0.0-alpha6) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Tags
ja: タグ

en: Depth
ja: 深さ

en: Order
ja: オーダー

en: Contexts
ja: コンテクスト
