Render Profiler (1.0.0-alpha6) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Depth
oc: Prigondor

en: Order
oc: Òrdre

en: Contexts
oc: Contèxtes
