Render Profiler (1.0.0-alpha6) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Tags
pl: Tagi

en: Depth
pl: Głębokość

en: Order
pl: Kolejność

en: Contexts
pl: Kontekst

en: Display annotations
pl: Wyświetl adnotacje
