Render Profiler (1.0.0-alpha6) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Tags
ru: Теги

en: Depth
ru: Глубина

en: Order
ru: Порядок

en: Subtype
ru: Подтип

en: Contexts
ru: Контексты

en: specified
ru: определено

en: Inherited
ru: Унаследовано
