Render Profiler (1.0.0-alpha6) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Tags
sv: Etiketter

en: Depth
sv: Djup

en: Order
sv: Ordning

en: Contexts
sv: Sammanhang

en: specified
sv: vald
