RePEc (2.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Keywords
az: Açar söz

en: Base path
az: Baza yolu

en: About
az: Haqqında

en: Web services
az: Veb xidmətləri

en: Provider name
az: Provayder adı
