RePEc (2.0.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Base path
cs: Cesta k webu

en: About
cs: Popis

en: Web services
cs: Webové služby
