Replace content (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Search
af: Soek

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: Create @name
af: Skep @name
