Replace content (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Search
am: ፈልግ

en: Create @name
am: @name ፍጠር
