Replace content (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Search
ar: بحث

en: Node type
ar: نوع العقدة

en: Revert
ar: استرجع

en: Revisions for %title
ar: مراجعات %title

en: Revision
ar: مراجعة

en: Revision of %title from %date
ar: نسخة %date من %title

en: Create @name
ar: أنشئ @name
