Replace content (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Search
az: Axtarış

en: Node type
az: Nod tipi

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Create @name
az: @name yaradın

en: Current revision
az: Cari təftiş
