Replace content (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Create @name
bn: @name তৈরি করুন
