Replace content (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Search
ca: Cerca

en: Node type
ca: Tipus de node

en: Replace
ca: Reemplaça

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Create @name
ca: Crea @name

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ca: Encara no heu creat cap tipus de contingut. Aneu a la <a href="@create_content">pàgina de creació de tipus de contingut</a> per afegir un tipus de contingut nou.

en: @date by @username
ca: @date per @username
