Replace content (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Search
cy: Chwilio

en: Node type
cy: Math o nod

en: Replace
cy: Ailosod

en: Revert
cy: Dychwelyd

en: Revisions for %title
cy: Diwygiadau i %title

en: Revision
cy: Diwygiad

en: Revision of %title from %date
cy: Diwygiad %title o %date.

en: Create @name
cy: Creu @name
