Replace content (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Search
da: Søg

en: Node type
da: Indholdstype

en: Replace
da: Erstat

en: Revert
da: Gendan

en: Revisions for %title
da: Versioner af %title

en: Revision
da: Version

en: Revision of %title from %date
da: Version af %title fra %date

en: Create @name
da: Opret @name

en: Current revision
da: Nuværende version

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
da: Du har ikke oprettet nogen indholdstyper. Gå til siden <a href="@create-content">opret indholdstype</a> for at tilføje en ny indholdstype.

en: @date by @username
da: @date af @username

en: @langname revisions for %title
da: @langname versioner af %title
