Replace content (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Node type
el: Τύπος κόμβου

en: Replace
el: Αντικατάσταση

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Revision of %title from %date
el: Αναθεώρηση του %title της %date

en: Create @name
el: Δημιουργία @name

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση
