Replace content (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Operations
es: Operaciones

en: Content
es: Contenido

en: Search
es: Buscar

en: Node type
es: Tipo de nodo

en: Replace
es: Reemplazar

en: Revert
es: Revertir

en: Revisions for %title
es: Revisiones para %title

en: Revision
es: Revisión

en: Revision of %title from %date
es: Revisión de %title de %date

en: Create @name
es: Crear @name

en: Current revision
es: Revisión actual

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
es: Usted aún no ha creado ningún tipo de contenido. Visite la <a href="@create_content">página de creación de tipos de contenido</a> para añadir un nuevo tipo de contenido.

en: @date by @username
es: @date por @username

en: @langname revisions for %title
es: @langname revisión para %title

en: Set as current revision
es: Establecer como revisión actual.
