Replace content (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Search
et: Otsing

en: Node type
et: Postituse liik

en: Replace
et: Asenda

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Create @name
et: Lisa @name

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: @date by @username
et: @date - @username

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks

en: Set as current revision
et: Märgi aktiivseks redaktsiooniks
