Replace content (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Search
fa: جستجو

en: Node type
fa: نوع گره

en: Revert
fa: بازگشت

en: Revisions for %title
fa: نسخه‌های %title

en: Revision
fa: نسخه

en: Revision of %title from %date
fa: نسخه %title از %date

en: Create @name
fa: ایجاد @name
