Replace content (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Search
fi: Etsi

en: Node type
fi: Solmun tyyppi

en: Replace
fi: Korvaa

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Revisions for %title
fi: Kirjoituksen %title versiot

en: Revision
fi: Versio

en: Revision of %title from %date
fi: Versio kirjoituksesta %title, julkaistu %date

en: Create @name
fi: Luo @name

en: Current revision
fi: Nykyinen versio

en: @date by @username
fi: @date kirjoittajalta @username
