Replace content (8.x-1.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Content
fil: Nilalaman

en: Search
fil: Hanapin

en: Create @name
fil: Lumikha ng @name
