Replace content (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Search
gl: Buscar

en: Node type
gl: Tipo de nodo

en: Replace
gl: Reemplazar

en: Revert
gl: Volver

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Revision of %title from %date
gl: Revisión de %title de %date

en: Create @name
gl: Crear @name

en: Current revision
gl: Revisión actual
