Replace content (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Search
he: חיפוש

en: Node type
he: סוג תוכן

en: Replace
he: החלפה

en: Revert
he: שחזור

en: Revisions for %title
he: גרסאות עבור %title

en: Revision
he: גרסה

en: Revision of %title from %date
he: גרסה של %title מ-%date

en: Create @name
he: יצירת @name

en: Current revision
he: גרסה נוכחית

en: @date by @username
he: @date ע"י @username
