Replace content (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Search
hr: Pretraga

en: Node type
hr: Vrsta node-a

en: Revert
hr: Vrati

en: Revisions for %title
hr: Revizija za %title

en: Revision
hr: Revizija

en: Revision of %title from %date
hr: Revizija %title od %date

en: Create @name
hr: Stvori @name
