Replace content (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Search
is: Leit

en: Node type
is: Efnistegund

en: Revision
is: Útgáfa

en: Create @name
is: Stofna @name
