Replace content (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Search
ja: 検索

en: Node type
ja: ノードタイプ

en: Replace
ja: 置換

en: Revert
ja: 戻す

en: Revisions for %title
ja: %title のリビジョン

en: Revision
ja: リビジョン

en: Revision of %title from %date
ja: %date 時点での %title のリビジョン

en: Create @name
ja: @nameの作成

en: Current revision
ja: 現在のリビジョン

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ja: コンテンツタイプがまだ作成されていません。<a href="@create_content">コンテンツタイプ作成ページ</a>で新しいコンテンツタイプを追加してください。

en: @date by @username
ja: @date @username が投稿

en: @langname revisions for %title
ja: %titleの@langnameのリビジョン

en: Set as current revision
ja: 現在のリビジョンに設定
