Replace content (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Search
jv: Goléki

en: Node type
jv: Tipe node

en: Revert
jv: Baléknā

en: Revisions for %title
jv: Pengubahan kanggo %title

en: Revision
jv: Perubahan

en: Revision of %title from %date
jv: Revisi %title sākā %date

en: Create @name
jv: Gawé @name
