Replace content (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Search
ka: ძიება

en: Revert
ka: დაბრუნება
