Replace content (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Search
ku: گەڕان

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Revisions for %title
ku: پێداچوونەوەکانی %title

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Revision of %title from %date
ku: پداچوونەوەی %title لە %date

en: Create @name
ku: دروست کردنی @name
