Replace content (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Search
lt: Paieška

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Create @name
lt: Kuriamas turinys - @name

en: @date by @username
lt: @username - @date
